Dnes je 27. 11. 2022 Vítejte na oficiálních stránkách dechové hudby Choceňačky! Aktualizováno 4. 7. 2021

Novinky

Nejnovější fotografie

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vloženo: 20.7.2020

Promenádní koncert ve Svitavách

Omezení způsobená koronavirem jsou doufejme definitivně minulostí, takže i Choceňačka se vrací k obvyklému režimu. Zatím jsme pravidelně trénovali a zahráli na dvou soukromých oslavách, nyní se opět představíme na veřejné akci. Stejně jako loni hrajeme na Promenádním koncertě ve Svitavách. V tamním Parku Jana Palacha nás můžete vidět a slyšet v neděli druhého srpna od šestnácti hodin.

Radim Šantrůček
Vloženo: 8.3.2020

Akce zrušena *** Zveme vás na 18. Muzikantský ples

Je nám to líto, ale vzhledem k nařízením vlády ohledně boje s koronavirem jsme nuceni ples zrušit. Děkujeme za pochopení. *** V sobotu čtrnáctého března vás všechny srdečně zveme na Muzikantský ples, který pořádáme již poosmnácté. K tanci a poslechu zahrají Choceňačka, Big Band při místní ZUŠ a Kantorský dixieland, o předtančení se postará taneční obor ZUŠ. Vstupenky jsou v prodeji v Informačním centru i na místě, ples začíná ve dvacet hodin.

Radim Šantrůček
Vloženo: 24.1.2020

Právě začínají masopusty

V sobotu pětadvacátého ledna se koná v Českých Heřmanicích masopust, který už tradičně doprovodí Choceňačka. Začíná se v deset hodin dopoledne. Další dva masopusty jsou v plánu o měsíc později, tedy v sobotu dvaadvacátého února - od devíti hodin v Chocni, od třinácti hodin v Dobříkově. Jako poslední přijde na řadu skořenický masopust, a to sedmého března, začátek je rovněž hodinu po poledni.

Radim Šantrůček
Vloženo: 23.12.2019

S rokem 2019 se loučíme Silvestrovskou veselicí

Malá dechová hudba Choceňačka přeje všem svým příznivcům jen to nejlepší do nového roku 2020. S tím končícím se rozloučíme tradiční Silvestrovskou veselicí, která začíná v půl desáté na choceňském náměstí. Hrají stejně jako v posledních letech Choceňačka a Kantorský dixieland.

Radim Šantrůček
Vloženo: 2.11.2019

Popatnácté slavíme "Cecilku"

S koncem listopadu chystá Choceňačka tradiční Koncert pro Cecílii, patronku muzikantů. V kalendáři najdeme její svátek dvaadvacátého listopadu, což je letos pátek. My na počest "Cecilky" hrajeme vždy v sobotu, takže tradiční vystoupení se tentokrát uskuteční třiadvacátého listopadu. *** TISKOVÁ CHYBA VE ZPRAVODAJI *** V Choceňském zpravodaji je pozvánka na pátek 22. listopadu, což je chybně. Platí sobota. *** TISKOVÁ CHYBA VE ZPRAVODAJI ***

Koncert se koná v prostorách Baráčnické rychty a začíná v devatenáct hodin. Všichni jste srdečně zváni. Těšit se můžete na program o dvou částech - v té první zazní nově nacvičené skladby, v té druhé budeme hrát skladby dle volby jednotlivých členů kapely.

Radim Šantrůček
Vloženo: 22.9.2019

Food festival a Zahrada východních Čech

O sobotách na přelomu září a října čekají Choceňačku další dvě vystoupení. Osmadvacátého září hrajeme v Chocni na "Ostrově" na Food festivalu, a to od půl dvanácté. O týden později jedeme do Častolovic, kde se od čtvrtka do neděle koná Zahrada východních Čech. Choceňačka hraje v sobotu od půl desáté dopoledne.

Radim Šantrůček
Vloženo: 27.7.2019

Po prázdninách vystupujeme ve Svitavách a na Hemžích

Letní prázdniny naší malé dechovce právě končí, v neděli čtvrtého srpna hrajeme na Promenádním koncertu ve Svitavách. Místem konání je Park Jana Palacha, začátek v šestnáct hodin. O týden později následuje akce, jejíž součástí jsme každoročně. Pouť na Hemžích tentokrát připadla na sobotu desátého srpna, Choceňačka hraje od patnácti hodin.

Radim Šantrůček
Webmaster ©2012 Chocenacka.cz